ČÁP-DOOSAN Dobříš

Adresa: Lidická 384, Dobříš 263 01 (mapa)
Kapacita: 12 míst
Provozní doba: 7:00 – 17:00 hod
Hlavní lektorka: paní Monika Říhová, tel. 774 081 921
Kontakt: capdoosan@seznam.cz

Dětská skupina ČÁP-DOOSAN byla vybudována v partnerství se společností Bobcat Doosan roku 2013 v rámci realizace projektu ,,Dětské centrum – Dobříš“, který byl finančně podpořen z Evropského sociálního fondu – Operační program lidské zdroje a zaměstnanost reg. číslo: CZ.1.04/3.4.04/B5.00022.

Od 25. 5. 2015 je v  Evidenci dětských skupin vedené Ministerstvem práce a sociálních věcí. Od tohoto data jsou náklady na školné v tomto zařízení daňově uznatelné pro účely daně z příjmů FO.

Dětská skupina ČÁP-DOOSAN získala finanční prostředky na provoz z ESF, Operační program zaměstnanost a od 1. 2. 2016  snižuje školné na pravidelnou i příležitostnou docházku!

Období realizace: 1. 2. 2016 – 31. 1. 2018

Cílem projektu je pomoci rodičům, především matkám, malých dětí při jejich opětovném uplatnění na trhu práce a dětem umožnit přirozený vývoj v sociální skupině svých vrstevníků. Smyslem realizace projektu je rozšířit okruh rodičů, kteří mohou využívat služby dětské skupiny ČÁP-DOOSAN. Naším cílem není zisk, ale prospěch naší činnosti pro děti, jejich rodiče, naše zaměstnance i širokou veřejnost.

Vnitřní prostory Dětská skupina se nachází ve zrekonstruovaných prostorách 1. patra budovy ZŠ Lidická. Děti mají k dispozici herničku plnou hraček, domeček, velké pěnové kostky, odrážedla atd. K přípravě svačinek a výdeji obědů slouží plně vybavená kuchyňka.

Okolí Budova školy se nachází nedaleko mezi dobříšským zámkem a náměstím. Máme to kousek na hřiště u RC Dobříšek, ale i k rybníku Papež nakrmit kačenky. Rádi si hrajeme na školním dvoře, kde máme v létě příjemný chládek na koupání. 

OPZ_barevne