Oranžový ČÁP

Adresa:  Nám. Jiřího z Poděbrad 53, Nový Knín 262 03
Kapacita zařízení: 12
Provozní doba: 7:00 – 17:00 hod
Kontakt: oranzovy.cap@seznam.cz
Hlavní lektorka: paní Šárka Jánská,   tel.: 774 505 899

V rámci projektu ,,Vybudování dětské skupiny ČÁP“ jsme pro Vás a Vaše děti v Novém Kníně v průběhu prázdnin zrekonstruovali prostory na Náměstí Jiřího z Poděbrad, dětskou skupinu zaregistrovali na MPSV (http://www.mpsv.cz/cs/20983)  a 1. 9. 2016 jsme přivítali nová ČÁPÁTKA! Náklady na školné v tomto zařízení jsou daňově uznatelné pro účely daně z příjmů FO.

Pravidelná docházka              1 500 Kč/měsíc
Příležitostná – dopoledne                     100 Kč
Příležitostná – celý den                     200 Kč

Cílem projektu je pomoci rodičům, především matkám, malých dětí při jejich opětovném uplatnění na trhu práce a dětem umožnit přirozený vývoj v sociální skupině svých vrstevníků. Smyslem realizace projektu je rozšířit okruh rodičů, kteří mohou využívat služby dětské skupiny ČÁP. Naším cílem není zisk, ale prospěch naší činnosti pro děti, jejich rodiče, naše zaměstnance i širokou veřejnost.

Šárka

Šárka Jánská, všeobecná zdravotní sestra

Vystudovala jsem střední zdravotní školu. Praxi s dětmi jsem získala jako chůva v rodinách, vedoucí na táborech a jako zdravotnice na škole v přírodě. Momentálně mám dvě holčičky- jednu v předškolním a druhou ve školním věku. Práce s dětmi mě baví a naplňuje. S dětmi si ráda hraji a využiji každé volné chvilky být s nimi.

Od roku 2015 pracuji jako pečující osoba v dětské skupině ČÁP-DOOSAN a ČÁP. Od září 2016 vedu v Novém Kníně Oranžového ČÁPA.

 

 

Během léta 2016 došlo ke kompletní rekonstrukci prostor bývalé knihovny – nová elektroinstalace, nové rozvody vody a odpadů, zavedení klimatizace a odvětrání, zcela nová koupelna a WC pro děti i personál, nové štuky, vymalování, kuchyňka a tak dále. Výsledkem jsou prostory vyhovující zákonu č. 247/2014 Sb. O poskytování služeb v dětské skupiny, požadavkům KHS Středočeského kraje, Hasičskému záchrannému sboru SK s kolaudačním souhlasem k užívání  stavby pro dětskou skupinu pro 12 dětí.

Ať se vám v nich děti líbí !!!

 Prostory Oranžového ČÁPA: koupelna a umývárna pro děti, herna a jídelna

DSC04211

DSC04198OPZ_barevne