Fialový ČÁP

Adresa: Mírové náměstí 1581, Dobříš 263 01 (mapa, vchod z ulice Ludvíka Kopáčka)
Kapacita: 12 míst
Věk dětí: 2 roky
Provozní doba: 7:00 – 17:00 hod.
Hlavní pečující osoba: paní Ing. Jana Brunnerová
Kontakt: fialovy.cap@gmail.com

Poskytované služby

V dětské skupině je poskytována pravidelná péče o děti ve věku od 2 do 4 let v průběhu celého kalendářního roku. Dětská skupina Fialový ČÁP je přednostně určena pro děti ve věku 2 let. Děti mladší 2 let jsou přijímány pouze v případě, že individuální možnosti dítěte umožňují plnohodnotné zapojení se do kolektivu dětí (po dohodě s hlavní pečující osobou). Děti ve věku od 4 let jsou přednostně přijímány do přidružené dětské skupiny Žlutý ČÁP v Budínku nebo Bílý ČÁP v Běštíně.

Předpokladem pro přijetí dítěte je aktivní zapojení alespoň jednoho rodiče na trhu práce (zaměstnání, OSVČ, prezenční studium, aktivní uchazeč na ÚP – formuláře ke stažení ZDE).

Školkovné

MLADŠÍ – dítě od 1 roku do 31. srpna po dosažení 3 let věku
STARŠÍ – dítě od 1. září po dosažení 3 let věku

Poskytujeme sourozeneckou slevu.


Stručný program dne


Prostory

Dětské skupiny se nachází ve zrekonstruovaných prostorech v Kopáčkově dvoře nedaleko centra města. Jedná se o dvě dětské skupiny (Modrý a Fialový ČÁP), které mají sdílený prostor šatny, kuchyně a sociálního zázemí. Herničky jsou samostatné.

Děti mají k dispozici hernu plnou hraček, velké kostky na budování, odrážedla atp. K přípravě svačinek a výdeji obědu slouží plně vybavená kuchyňka.

K dětské skupině náleží také malá zahrádka. Kousek to máme do Prokopovy zahrady, na hřiště u Rodinného centra Dobříšek i na velké hřiště u kina.


Ing. Jana Brunnerová

Vystudovala jsem Vysokou školu ekonomickou v Praze. Po studiu jsem působila v komerční sféře a potom strávila doma péčí o své dvě děti krásná a smysluplná léta. To mě motivovalo k tomu, že jsem se rozhodla učit na základní škole.

Absolvovala jsem akreditovaný kurz Respektovat a být respektován zaměřený na komunikaci s dětmi. Následně jsem složila profesní zkoušku Chůva pro děti v dětské skupině.
Chtěla bych, aby se děti v dětské skupině cítily dobře, aby si byly vzájemně kamarády a zažívaly radost z objevování a tvoření.
Více informací ZDE.


Dokumenty ke stažení
Přihláška
Příkazní smlouva
Další dokumenty