Modrý ČÁP

Adresa: Mírové náměstí 1581, Dobříš 263 01 (mapa, vchod z ulice Ludvíka Kopáčka)
Kapacita: 12 míst
Věk dětí: 2-4 roky
Provozní doba: 7:00 – 17:00 hod.
Hlavní pečující osoba: paní Eva Procházková, DiS., tel. 773 721 282
Kontakt: dsmodrycap@gmail.com

Dětská skupina Modrý ČÁP vzniká (1. 7. 2024) přeměnou dětské skupiny ČÁP-DOOSAN, která byla vybudována v partnerství se společností Bobcat Doosan roku 2013. Dětská skupina je registrována v Evidenci Dětských skupin MPSV.

Poskytované služby

V dětské skupině je poskytována pravidelná péče o děti ve věku od 2 do 4 let v průběhu celého kalendářního roku. Děti mladší 2 let jsou přijímány pouze v případě, že individuální možnosti dítěte umožňují plnohodnotné zapojení se do kolektivu dětí (po dohodě s hlavní pečující osobou). Děti ve věku od 4 let jsou přednostně přijímány do přidružené dětské skupiny Žlutý ČÁP v Budínku nebo Bílý ČÁP v Běštíně.

Předpokladem pro přijetí dítěte je aktivní zapojení alespoň jednoho rodiče na trhu práce (zaměstnání, OSVČ, prezenční studium, aktivní uchazeč na ÚP – formuláře ke stažení ZDE).

Školkovné od 1. 7. 2024 – Modrý ČÁP

MLADŠÍ – dítě od 1 roku do 31. srpna po dosažení 3 let věku
STARŠÍ – dítě od 1. září po dosažení 3 let věku

Poskytujeme sourozeneckou slevu.


Stručný program dne


Prostory

Dobříšské dětské skupiny se nachází ve zrekonstruovaných prostorech v Kopáčkově dvoře nedaleko centra města. Jedná se o dvě dětské skupiny (Modrý a Fialový ČÁP), které mají sdílený prostor šatny, kuchyně a sociálního zázemí. Herničky jsou samostatné.

Děti mají k dispozici hernu plnou hraček, velké kostky na budování, odrážedla atp. K přípravě svačinek a výdeji obědu slouží plně vybavená kuchyňka.

K dětské skupině náleží také malá zahrádka. Kousek to máme do Prokopovy zahrady, na hřiště u Rodinného centra Dobříšek i na velké hřiště u kina.


Eva Procházková, DiS.

Vystudovala jsem integrovanou střední školu. Dále jsem ve studiu pokračovala na Vyšší odborné škole v Březnici, obor Sociální práce a sociální pedagogika, a jelikož jsem vždy chtěla pracovat s dětmi, tak jsem si dodělala kurz chůvy. 

Práce s dětmi mě naplňuje a jsem moc ráda, že tuto práci mohu dělat, jelikož vždy byla mým snem.

Více informací ZDE.


Dokumenty ke stažení
Přihláška
Příkazní smlouva – Modrý ČÁP
Další dokumenty