Oranžový ČÁP

Adresa:  Nám. Jiřího z Poděbrad 53, Nový Knín 262 03 (mapa)
Kapacita zařízení: 12
Provozní doba: 7:00 – 17:00 hod
Hlavní pečující osoba:  Karolína Herešová, tel. 728 500 442
Kontakt: oranzovy.cap@email.cz

Dětská skupina je v Evidenci Dětských skupin MPSV od 1. 9. 2016.

Poskytované služby

V dětské skupině je poskytována pravidelná péče o děti ve věku od 1 roku do 4 let v průběhu celého kalendářního roku. Dětská skupina Oranžový ČÁP je přednostně určena dětem od 2 let do 3 let. Do dětské skupiny jsou přijímány děti mladší 2 let pouze v případě, že individuální možnosti dítěte umožňují plnohodnotné zapojení se do kolektivu dětí (zhodnotí hlavní pečující osoba). Děti ve věku od 4 let jsou přednostně přijímány do přidružené dětské skupiny Zelený ČÁP.

Předpokladem pro přijetí dítěte je aktivní zapojení alespoň jednoho rodiče na trhu práce (zaměstnání, OSVČ, prezenční studium, aktivní uchazeč na ÚP – formuláře ke stažení ZDE).

Školkovné od 1. 9. 2024

MLADŠÍ – dítěti jsou 3 roky do 31. 8., tj. děti, které své 3. narozeniny oslaví do 31. 8.
STARŠÍ – dítě je starší než výše uvedené

Poskytujeme sourozeneckou slevu.


Stručný program dne


Karolína Herešová

Vždy jsem chtěla pracovat s dětmi – střední pedagogická škola byla jasnou volbou. Pomáhala jsem s organizací nejrůznějších tematických výletů “za pokladem” či jiných akcí. Největší výzva a zároveň i zábava byly tábory.

Práce s “malými dospělými” je úžasná pro jejich otevřenost, fantazii, vynalézavost. Nic nám nedají zadarmo, čímž nás mohou hodně naučit, a zároveň se sami rádi učí čemukoli.

 


Dokumenty ke stažení
Přihláška
Příkazní smlouva
Další dokumenty