Tábory s ČÁPEM 2024

Tábory s ČÁPEM v BěštínĚ u Hostomic

I letos pro Vás připravujeme Tábory s ČÁPem v malebném prostředí Běštína u Hostomic. Děti čekají týdny plné her, dobrodružství, výletů a procházek do okolí. K dispozici budou mít pinpongový stůl a teepee. O děti se bude starat osvědčený tým vedoucích Ráchel Trojanová, Eliška Jírová, Arťa Bigoni, Láďa Sarnovský, Adam Stibor, Matouš Lidmila, Nela Zajícová a Theo Bigoni. 

Pro koho jsou tábory určeny
Pro děti  od 6 let do 12 let, příp. dle individuálních potřeb (není již vázáno 1. stupněm ZŠ).
Oba turnusy jsou v inkluzi (tj. i pro děti se zdravotním nebo sociálním znevýhodněním)

Kapacita tábora 26 míst/turnus.

Provozní doba tábora je od 7:30 do 17 hod. 


TERMÍNY A MÍSTO

    1. turnus – 29. července – 2. srpna 2024 – tradiční


    2. turnus – 5. srpna – 9. srpna 2024 – putovní

    Běštín 82 u Hostomic pod Brdy – mapa


    Ceník a stravování
    2 900 Kč/turnus
    Cena zahrnuje celodenní program, vedení dětí, sportovní pomůcky a materiál na tvoření. Dále je v ceně také celodenní pitný režim a oběd – polévka a hlavní jídlo. Obědy vařené především z lokálních kvalitních surovin pro Vaše děti budou opět připravovat mladí se ZTP pod vedením úžasné paní učitelky Mgr. Ireny Nové. Svačiny si děti přinesou z domova.

    PŘIHLAŠOVÁNÍ

    Přihláška ke stažení

    Přihlášky zasílejte na e-mail ptcap@seznam.cz.


    KONTAKT

    Sylva Coufalová – tel. 774 083 640, e-mail ptcap@seznam.cz


    TÁBOR S ČÁPEM V BUDÍNKU

    Malé ohlédnutí za táborem v Budínku

    Již na druhé putování se vydalo 18 táborníků z Budínku a okolí. Čekal je nelehký úkol. Rozdělili se do detektivních kanceláří a pátrali po ztracené vzácné sošce. Podezřelých byla spousta. Proto museli obhlédnout místo činu, posbírat všechny důkazy a stopy, sejmout otisky a mnoho dalších úkolů.

    Ač byl pachatel odhalen, dopadnout se jej nepodařilo. Uletěl pryč. Naštěstí sošku ukryl v blízkém lomu a detektivové vypátrali i mapu cesty k úkrytu. Soška byla zachráněna a mohla tak putovat na vernisáž výstavy světoznámého muzea.

    I když byl týden opravdu horký, moc jsme si jej užili a těšíme se na další putování.
    Tak zase za rok! 🙂

    Petra Pechačová