Reference od rodičů

Fantastický, milý a vstřícný přístup. Jsem moc vděčná, že taková školka je a naše Karolínka ji může navštěvovat.

Michaela Stará, 14. 12. 2017


…přestěhovali jsme se do Hostomic z Prahy v prosinci, od ledna náš mladší(tehdy 2,5 roku) nastoupil k Vám a já byla šťastná jako blecha, lepší školku jsme najít nemohli… Super učitelky, přístup k dětem, aktivity, trpělivost, láska, porozumění!
Díky všem z oranžového čápa, budete nám chybět.:( Viktor i Kristiánek si Vás oblíbili a já
s manželem jsme byli moc mile potěšeni, že existuje taková parádní školka! Určitě se na
Vás někdy přijedeme podívat.

Veronika Zbytovská, 31. 8. 2017


Za naší Elišku i Terezku vám patří velké díky. Péče o děti profesionální, ale lidská a dětem příjemná, opravdu téměř v rodinném kruhu. Vždy vstřícné jednání, velká spokojenost.
A i když dcera chodí již do státní školky, nejraději by se do Čápa vrátila a vzpomíná jen
a jen v dobrém. Druhá dcera se teď s Čápem o prázdninách rozloučí, ale věřím, že se rádi budeme vracet aspoň „na kukačku“. Za mě a naše dcery vám patří celé nebe hvězdiček 🙂

Gabriela Strnadová, 7. 6. 2017


Pro našeho syna to nejlepší prostředí, které jsme mohli vybrat. Velké DÍKY patří všem kteří se podílejí a hlavně p. učitelkám v Oranžovém Čápovi, které jsou naprosto skvělé a velmi ochotné.
Doporučuji všem!

Monika Zajícová, 2. 12. 2016


Byli jsme moc spokojeni. Líbí se nám hlavně práce s dětmi, která je velmi kreativní. Děti nosí každý týden domů spoustu svých výtvorů, každou chvíli mají ve školce karneval nebo jinou akci podle ročního období či svátků.

Kristýna Brejchová, 1. 2. 2015


Jestli si pro svoje děťátko přejete příjemnou „lidskou“ školku, můžete ho bez obav svěřit
k Čápovi. Atmosféra ve školce připomíná trochu větší rodinu, všichni se vejdou k jednomu stolu, každý si s každým pohraje, každé dítě se zapojí. Starší děti pomohou mladším, učí se vzájemnému ohledu a spolupráci. Tety učitelky jsou milé a laskavé. a děti v Čápovi jsou všechny moc prima!!

Jitka Urbanová, 17. 9. 2015


… poděkováním Jiřince Šlapákové a ostatním dámám od Zeleného Čápa a to za to, že se s dětmi snažíte být co nejvíce v přírodě a vedete je tak k úctě k ní, což považuji za důležitější než cokoliv jiného „výkonového“ (např. kolik písmen a číslic umí než půjde do školy), vždyt v životě POTŘEBUJEME NUTNĚ JEN vodu a potravu, které nám právě příroda dává a o které se vůbec nestaráme…. navíc dále děti vedete ke spolupráci, dáváte jim důvěru ve vlastní schopnosti vyřešit situaci a nezařazujete do programu hry podporující kompetici,ale naopak vedoucí ke kooperaci.

I vzhledem ke své pedagogické minulosti, studiu a navíc mému současnému zaměření (ředitelka nadace podporující mimo jiné systémové změna ve školství)cítím potřebu se vyjádřit veřejně a říct, že čáp je v mých očích opravdu profesionálním zařízením a jsem šťastná, že tam můžou chodit dvě mé děti a nemusím se bát, že tam v nich někdo „zabije“ jejich přirozenou touhu po poznávání světa a mám radost, že tam všechny paní učitelky vyznávají podobné hodnoty jako já a nejednají v rozporu s mým výchovným stylem a životním nastavením.

Jen jednu malou výtku mám – moc by se mi líbilo, kdyby se jezdilo více na výlety nebo např. do divadel apod., s těmito staršími dětmi by to bylo fajn – proč se třeba nespojit se školkou v Korkyni (stejně tak to udělala Slapská školka) a nejezdit s nimi jedným autobusem? V létě byly děti z těchto školek společně např. v Zeměráji, potom se podívat asi na 3 farmách, jezdí společně do lyžařské školky Monínec apod…
Děkuji za zvážení a hlavně děkuji za citlivý přístup ke každé osobnosti dítěte…
Hodně štěstí do let dalších 🙂

Marcela M.


Chtěla bych vám poděkovat za perfektní péči a starostlivost o Sáru v průběhu minulých dvou let. Sárinka vždy do školky chodila ráda a to mluví za vše.

Husárová


Vážená společnosti Čáp,
chtěl bych vám takto poděkovat a dát doporučení pro ostatní rodiče.

Do vaší školky mi chodí dcera a ostatní děti jsem měl ve státní školce. Musím objektivně uznat, že Vaše školka pracuje s dětmi mnohem více než i ta nejlepší třída ve státní školce co jsem poznal. To, jak složité věci s vámi tvoří 3leté děti je z mého pohledu úžasné.

Stejně tak bych chtěl i vyzdvihnout úroveň příměstského tábora. Za cenu 700 korun/týden jste připravili špičkový program a dcera byla nadšená a ráda tam chodila. Vřele vaši společnost doporučuji, neboť upřímně věřím, že děláte dobrou práci.

Tento dopis prosím klidně použijte k vaší propagaci, neboť za těmito slovy si stojím a myslím si, že někdy je potřeba dobrou službu chválit i více oficiálně, a nejen vám osobně.

Přeji vám do dalších let mnoho úspěchů.

S úctou Ing. Tomáš Dušánek

 


Napsat komentář