Jak bylo o prázdninách

Na začátku prázdnin vyrazila Čápata z Budínku za kamarády do Běštína. A hle, byl tam Cirkus. Moc jsme si to všichni užili, přenesli se do kouzelnického a artistického světa a poznali nové kamarády. Začátek prázdnin jak má být.

Zelená Čápata si užívala léto plnými doušky. Podnikala dobrodružné výpravy za pokladem, které pro ně připravili kamarádi – klukům moc děkujeme, bylo to skvělé a moc jsme si to užili 😊.

Bílá Čápátka si zahrála na indiánský kmen, který si sami pojmenovali “Zlomený strom”. Společně jsme si vytvořili indiánské čelenky a užili si spoustu legrace. Do lesa jsme se vypravili za lesní pedagogikou. Naučili jsme se rozeznávat parohy zvířat, například srnce, jelena a daňka. Zblízka jsme si prohlédli motorovou pilu a na památku jsme si odnesli dřevěné medaile se zvířátky.

A na konec prázdnin jsme si přichystali LETNÍ OLYMPIJSKÉ HRY, kde jsme se zúčastnili disciplín jako např. sběr víček do kelímku, hod míčem do kruhu, chůze se lžící a míčkem, slalom na kole a chůze pozadu. Všichni se stali vítězi, protože zvládli všechny disciplíny na výbornou. 🙂

Nakonec bychom se chtěli všichni za Čapí školku rozloučit s Čápátky, která dnes opustila naše čapí hnízdečko a pokračují dále. Přejeme jim hodně štěstí do jejich další cesty životem.


Napsat komentář