Letní příměstské tábory s ČÁPEM 2022

Rádi bychom Vás i Vaše děti pozvali na další letní táborovou jízdu s ČÁPEM, plnou dobrodružství, výletů, tvoření, koupání, her a úsměvů. 🙂

Již od 1. března naleznete na našich webových stránkách přihlašovací formuláře, kde můžete Vaše malé dobrodruhy a dobrodružky přihlásit. Tábory jsou určené pro všechny děti, které navštěvují 1. stupeň ZŠ (včetně dětí z přípravných tříd a dětí se sociálním či zdravotním znevýhodněním).

Letošní červencové termíny jsou naplánované na 11. – 15. 7., 18. – 22. 7., 25. – 29. 7., tábor bude mít základnu ve skautských klubovnách u rybníka Papeže.
Srpnové termíny jsou naplánované na 1. – 5. 8., 8. – 12. 8., 15. – 19. 8., táborová základna bude v sídle Komunitního centra – Svět dobrých lidí, taktéž u rybníka Papeže.
Další tři turnusy tábora se letos uskuteční v Běštíně v termínech 1. – 5. 8., 8. – 12. 8., 15. – 19. 8.

Díky finanční podpoře projektu z Evropských sociálních fondů si Vám můžeme dovolit nabídnout opět cenu 650 – 850 Kč/turnus. Kapacita jednotlivých turnusů je 24 míst.

Tábor je jako již tradičně inkluzivního charakteru, to znamená že děti se zdravotním či sociálním znevýhodněním se mohou hlásit na všechny turnusy.

Těšíme se na setkání s Vámi i s Vašimi dětmi o letních prázdninách. 🙂

Pohodovou zimu se spoustou radovánek na sněhu Vám za celý táborový tým přeje

Silvie Pilecká


Napsat komentář