Stroj času – 4. turnus táborů

Co jsme společně zažili ve 4. turnuse táborů?

S pomocí Stroje času jsme se přesouvali na různá místa a do různých dob, abychom získali všechny poztrácené indície, které nám pomohly objevit ztracený poklad.

První den nás Stroj času přenesl do budoucnosti k mimozemšťanům. Po splnění mimozemské šifrované, nabatikování týmových triček a namalování vlajky jsme získali své první odznaky. Byli jsme rozděleni do 4 týmů, o poklad usilovali Vlkodlaci, Strážci času, Draci a Hodináři. Během celého týdne bylo potřeba získat 5 odznaků z 5 různých dob a 10 kusů mapy.

Druhý den jsme se podívali do pravěku, vyráběli jsme výrobky z hlíny, hráli hru KATAN, při které jsme se pokoušeli získat všechny nezbytné materiály pro stavbu obydlí. Třetího dne jsme se ocitli u indiánů, nesměla chybět vyjížďka na koních, hon na bizony, střelba z luku a výroba indiánských čelenek. Dne čtvrtého jste zavítali na první olympijské hry a v našich celotáborových týmech plnili olympijské disciplíny, následoval kvíz a melounovaná. Poslední den nás navštívili piráti, zahráli jsme si na pašeráky pokladů a získali poslední kusy mapy pro svůj tým a s její pomocí objevili ztracený poklad.

Jaké dobrodružství nás se Strojem času čeká příště? Necháme se překvapit.😊


Napsat komentář