ČÁP-DOOSAN Dobříš

Adresa: Lidická 384, Dobříš 263 01 (mapa)
Kapacita: 12 míst
Provozní doba: 7:00 – 17:00 hod.
Hlavní pečující osoba: paní Eva Procházková, DiS., tel. 737 267 784
Kontakt: capdoosan@seznam.cz

Dětská skupina ČÁP-DOOSAN byla vybudována v partnerství se společností Bobcat Doosan roku 2013. Od 25. 5. 2015 je ČÁP-DOOSAN v  Evidenci Dětských skupin MPSV.

Poskytované služby

V dětské skupině je poskytována pravidelná péče o děti ve věku od 1 roku do 4 let v průběhu celého kalendářního roku. Děti mladší 2 let jsou přijímány pouze v případě, že individuální možnosti dítěte umožňují plnohodnotné zapojení se do kolektivu dětí (po dohodě s hlavní pečující osobou). Děti ve věku od 4 let jsou přednostně přijímány do přidružené dětské skupiny Žlutý ČÁP v Budínku nebo Bílý ČÁP v Běštíně.

Předpokladem pro přijetí dítěte je aktivní zapojení alespoň jednoho rodiče na trhu práce (zaměstnání, OSVČ, prezenční studium, aktivní uchazeč na ÚP – formuláře ke stažení ZDE).

Školkovné od 1. 9. 2023

MLADŠÍ – dítě od 1 roku do 31. srpna po dosažení 3 let věku
STARŠÍ – dítě od 1. září po dosažení 3 let věku


Stručný program dne


Prostory

Dětská skupina se nachází ve zrekonstruovaných prostorech 1. patra budovy ZŠ Lidická. Děti mají k dispozici hernu plnou hraček, domeček, velké pěnové kostky, odrážedla atd.
K přípravě svačinek a výdeji obědů slouží plně vybavená kuchyňka.

Budova školy se nachází nedaleko dobříšského zámku, parku a náměstí. Je to kousek na hřiště u Rodinného centra Dobříšek, ale i k rybníku Papež za kačenkami. Ke hraní slouží také školní dvůr, kde je v létě příjemný chládek. 


Eva Procházková, DiS.

Vystudovala jsem integrovanou střední školu. Dále jsem ve studiu pokračovala na Vyšší odborné škole v Březnici, obor Sociální práce a sociální pedagogika, a jelikož jsem vždy chtěla pracovat s dětmi, tak jsem si dodělala kurz chůvy. 

Práce s dětmi mě naplňuje a jsem moc ráda, že tuto práci mohu dělat, jelikož vždy byla mým snem.

Více informací ZDE.


Dokumenty ke stažení
Přihláška
Příkazní smlouva
Další dokumenty