PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

Letošními tábory s ČÁPEM nás budou provázet příběhy knižních hrdinů. Budeme s nimi prožívat jejich dobrodružství, překonávat nástrahy, sdílet radosti a strasti a věřit, že to nakonec všechno dobře dopadne… 

Tématem 1. turnusu příměstského tábora s ČÁPEM byly Toulky po hvězdách s Malým princem (info + foto). V průběhu 2. turnusu tábora jsme putovali Po stopách Lovců mamutů
Ke tvorbě programu na 3. turnus tábora nás inspirovala překrásná kniha Škola Malého stromu (info + foto).

Prostřednictvím MAS Brdy-Vltava jsme zažádali o podporu nového projektu příměstských táborů na další 3 roky. Naše žádost byla vyslyšena a nový projekt bude opět spolufinancován z Evropského sociálního fondu v rámci Operačního programu zaměstnanost. Díky tomu Vám můžeme opět nabídnout příměstské tábory za rozumnou cenu. Podmínkou účasti na táboře je vazba obou rodičů na trh práce.

Tábory jsou určeny pro všechny děti navštěvující ZŠ do 15 let (včetně dětí z přípravných tříd a dětí se sociálním či zdravotním znevýhodněním).

Kapacita jednotlivých turnusů je 30 míst a všechny turnusy jsou v inkluzi, tj. děti se zdravotním postižením, soc. znevýhodněním se mohou hlásit na jakýkoliv turnus.

Termíny                    

1. turnus:   9. – 13. 7. 2018 Toulky po hvězdách s Malým princem (info + foto)
2. turnus: 16. – 20. 7. 2018 Po stopách Lovců mamutů
3. turnus: 23. – 27. 7. 2018 Škola Malého stromu (info + foto)

Cena: 850 Kč/týden

Tábory se konají v prostorách Základní školy Trnka, Příbramská 938, Dobříš. Pro děti bude k dispozici tee-pee, zahrada Trnky a zázemí některých místností ve škole.

Provozní doba tábora je od 7:30 do 17 hod.

Kontakt:  Silvie Pilecká,
tel. 606 681 488, 
tabory.cap@seznam.cz

Přihláška ke stažení – 2018           

Pokud máte zájem, aby se Vaše dítě zúčastnilo příměstského tábora, zašlete nám prosím vyplněnou a podepsanou (oběma rodiči, pokud žijí ve společné domácnosti) přihlášku v elektronické podobě na adresu tabory.cap@seznam.cz.

 OPZ_barevne


Napsat komentář