PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

Děti:  pro všechny děti z 1. stupně ZŠ vč. přípravných tříd (včetně dětí se sociálním či zdravotním znevýhodněním)

Kapacita:  kapacita jednotlivých turnusů je 30 míst a všechny turnusy jsou v ikluzi tj. děti se zdravotním postižením, soc. znevýhodněním se mohou hlásit na jakýkoliv turnus

Termíny:                     

  • 1. turnus                10. – 14. 7. 2017   –  Pověst Studený Vrch
  • 2. turnus                17. – 21. 7. 2017   –  Poklad hradu Varkače
  • 3. turnus                24. – 28. 7. 2017   –  Paní z černých skal
  • 4. turnus            31. 7. –   4. 8. 2017   –  Zlatá koza
  • 5. turnus                  7. – 11. 8. 2017   –  Čertův most

Cena:  750 Kč (projekt spolufinancován z ESF, proto rodič hradí jen stravné, vstupné a cestové na výlety)

Kontakt:  Silvie Pilecká, tel.: 606 681 488 tabory.cap@seznam.cz

Tábor je určen všem rodičům (zaměstnanci, OSVČ, maminky na MD, studující, v evidenci ÚP atd.) Dle požadavků daných poskytovatelem dotace tj. MPSV je nezbytné, aby nám ještě před využitím služeb letního tábora předali následující dokumenty: Potvrzení o postavení podpořené osoby na trhu práce, Přihlášku dítěte na tábor, Příkazní smlouvu o obstarání péče.  Veškeré dokumenty a informace o jejich získání Vám sdělí koordinátorka projektu Silvie Pilecká.Předem děkujeme rodičům za pochopení a trpělivost při vyplňování formulářů !!!

Přihláška                 ke stažení zdeVzor+aktuální+přihlášky+PT_+2017

Pokud chcete, aby se Vaše dítě zúčastnilo příměstského tábora, vyplňte prosím přihlášku a zašlete v elektronické podobě na adresu tabory.cap@seznam.cz.

Témata her
Letos budeme oživovat dobříšské a novoknínské pověsti, objevovat místa opředená tajemstvím, hledat ukryté poklady a pátrat po stopách, které zavál čas ….

Témata celotáborových her na jednotlivé turnusy budeme postupně zveřejňovat na této stránce a na našem FB.

Již teď se děti mohou těšit na putování za Pokladem hradu Varkač, vydáme se za zlatem do Kozích hor, vyzkoušíme si projížďku na koních s Paní z Černých skal a představíme si permoníky a skřítky, kterých žije v našem kraji požehnaně!

Program je inspirován klasickým letním táborem, kdy děti  v oddílech soutěží, tvoří, spolupracují a společnými silami se snaží vyřešit nějaký úkol či pomoci zrušit kletbu.

Rádi bychom Vás pozvali na malinkatou ochutnávku toho, co jsme pro Vás na letošní prázdniny připravili:

1. turnus (10. – 14. 7. 2017)  – pověst Studený vrch

V tomto týdnu na nás čekají uhlíři se svými milíři a trpaslík ze Studeného Vrchu.

Pojedeme na výlet do Podbrdského muzea v Rožmitále pod Třemšínem, kde shlédneme ukázku již téměř zapomenutých řemesel, vyzkoušíme si středověké kostýmy královen, králů, princezen a princů, rytířskou zbroj – dokonce s mečem! Součástí prohlídky je i auto muzeum, kde na nás čekají ke shlédnutí historičtí veteráni.

Vypravíme se na Studený Vrch za trpaslíkem – strážcem lesa.

Ve tvůrčí dílně pedagožky a arteterapeutky Evy Fenclové si vyrobíme něco originálního s nádechem dobříšské minulosti.

Celým týdnem nás bude provázet celotáborová hra, ve které se to bude hemžit trpaslíky, a uhlíři tu budou střežit své milíře aby jim neuhasly.

Personální osazenstvo tábora

Na táboře se opět objeví známe tváře jako Jiřka, Matěj, Tom, Adélka, Filip a další, kteří se již upřímně těší na letní řádění s dětmi !!!

Na každém turnusu budou přítomni až 3 vedoucí a 3 asistenti, tak aby na každý oddíl čítající 10 dětí byli minimálně 2 osoby.

 OPZ_barevne


Napsat komentář